Aslı KAYMAK

 

University of Nottingham, Master of Arts in Music Programı mezunu (2017)
University of Bristol, PhD in Music
MEB YLS Bursiyer

Merhaba, ben Aslı Kaymak. MEB YLSY bursiyeriyim. Alpha Koçluk ve Danışmanlık’tan yurtdışında doktora öğrenimi görmek üzere danışmanlık aldım.

Caner ERKAN

 

Durham University, PhD in Education
MEB YLSY Bursiyeri

Hem master hem de doktora başvurusu için Melisa Hanim’dan danışmanlık hizmeti aldım ve çok memnun kaldım. Özellikle master başvuru sürecim oldukça uzun ve meşakkatli olmasına rağmen Melisa Hanım profesyonel bir şekilde süreci yönetti.

Uğur ÇADIR

 

Yüksek Lisans Derecesi (2019): University College Dublin (UCD), Matematiksel İktisat 2019 (MSc Quantitative Economics)
Lisans Derecesi (2012): Orta Doğu Teknik Üniversitesi, İktisat

2018 yılında Jean Monnet Bursunu kazanarak Dublin'e geldim. 1 yıllık yüksek lisans programını bitirdikten sonra İrlanda'da iş arama sürecimi hızlandırdım.

Deniz ÜNSAL

 

Trinity College Dublin, Uluslararası ve Karşılaştırmalı Hukuk Yüksek Lisans (L.L.M.) programı mezunu (2020)
Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu (2019)
2019-2020 Jean Monnet Bursiyeri

Danışmanlık Hizmeti

"2019-2020 eğitim dönemi için Melisa Altıntaş’tan yurtdışı yüksek lisans danışmanlık hizmeti almak yüksek lisansa adım atmadan önce aldığım en isabetli karardı. 

Cambridge Law Studio’da eğitim gören öğrencimiz

2018 yaz dönemi

Kurstan, çok memnun kaldığımı belirteyim. İş hukuku, ticaret hukuku gibi ingilizcenin en sık karşılaşıldığı alanlarda temel terimleri öğrenmek hem Ingilizce aldığım derslerde hem genel olarak Ingilizce belgeleri okumakta baya yardımcı oldu diyebilirim. 

Hümeyra BAŞ

 

University of Sheffield, PhD in Architeture
MEB YLS Bursiyeri

Sheffield’daki eğitimimden genel anlamda memnunum ama şu anda pandemi dolayısı ile çok verimli olduğunu da söyleyemem. Kendi adıma her şey online olarak bilgisayar başında yapmak zorlayıcı.

Ezgi UYSAL

 

2019 Jean Monnet Bursiyeri

Şu an size bu maili Leiden Hukuk fakültesinin kütüphanesinden yazıyorum ve size bana burada okuma şansı verdiğiniz için ne kadar teşekkür etsem az.